Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zlobří řád

1.                 Docházka a omlouvání

Jelikož je volejbal týmová hra jsme nuceni sledovat docházku a podle ní plánovat počty družstev na jednotlivé turnaje, ale také podřídit počtu hráčů na tréninku jeho náplň. Proto je pro každého zlobra naprosto samozřejmé včasné omlouvání z tréninku a to SMS zprávou na tel.čísle:

724 257 726 - Matěj Klouzal

Zlobr dělá vše pro to, aby byl na tréninku vždy když není nemocen nebo mu v tom nebrání nějaký opravdu vážný důvod.

 Tímto bychom rádi požádali i rodiče o podporu a zajištění maximální účasti hráčů na trénincích, zápasech a turnajích. Kluci se dali na kolektivní sport a tak v nich pěstujeme zodpovědnost za celý tým. Budeme velice rádi, když podpoříte týmového ducha naší party a skloubíte Vaše zájmy s aktivitami týmu. Víte li dopředu, že některý termín je kolizní s Vaším plánem dejte nám to prosím co nejdříve vědět.

2.                 Vybavení

Hráči pro sportovní činnost potřebují:

·  sportovní obuv (pozor je rozdílná pro halu a pro hraní venku) kvalitní obuv chrání hráče před úrazem i před případnými vývojovými vadami

·  oblečení – postačují trenýrky, triko, ponožky (na zápasy bílé), mikina nebo bunda (venku v chladnějším počasí tepláky)

·  nákolenky – většina z nich je již má – zejména v této době, kdy se učí padat, chrání jejich kolena

·  flaška s pitím – nejlépe s vodou, minerálkou (pozor na celkovou mineralizaci) – džusy nejsou příliš vhodné

Díky sponzorským příspěvkům některých rodičů se podařilo hráče opět vybavit dresem (tentokrát žlutým) na zápasy („Zlobři z Lužin“), modrými bundami Asics a hráčským setem (triko + trenýrky). Všechny tyto věci byly zajištěny ze sponzorských darů a jsou majetkem klubu. Každý hráč má svou Kartu hráče, na kterou bude postupně zaznamenávána veškeré výstroj, kterou hráč obdrží k užívání. Převzetí této výstroje hráč stvrdí svým podpisem na Kartě hráče. Na kartě je uvedeno jméno a příjmení hráče, výstroj kterou obdržel k užívání a její cena. Cena je na kartě uvedena z toho důvodu, že dojde li ke ztrátě nebo poškození dané výstrojní součástky bude hráč povinen tuto částku klubu zaplatit. Doufáme, že toto opatření chápete. Povinností hráče je se o svěřenou výstroj pečlivě starat, udržovat ji v čistotě a vždy ji s sebou přinést na zápas.

3.                 Něco málo k životosprávě 

Každý správný zlobr ví. že nezanedbatelnou součástí přípravy je i životospráva. Co se týče jídla měli by hráči konzumovat vyváženou stravu. Nezapomínejte na ovoce, zeleninu, ale i maso a bílkoviny. Zlobři zásadně nekonzumují brambůrky, hranolky a podobné nezdravé pokrmy.Zlobři také nepijí pít colové  a podobné (např. kofeinové) nápoje, které se mohou mít negativní vliv na jejich vývoj. Hráči jsou v tréninku a potřebují do těla dostat kvalitní potraviny a ne tělo zatěžovat výše zmíněnými jedy. Pro zdravý vývoj je také nutný dostatek spánku. Zlobři jsou zodpovědní a vědí, že zejména před turnajem včas zalehnou, aby mohli přijít odpočatí a plní energie.

 4.                 Hygiena

Každý poctivě trénující zlobr se na tréninku či turnaji zpotí. Jelikož to ví má vždy s sebou ručník a mýdlo a po výkonu se vždy osprchuje. Zlobr také ví, že se vždy řádně osuší a v případě chladnější počasí má  čepici nebo skryje hlavu do kapuce. Rodiče, prosíme o občasné připomenutí ručníku, mýdla či čepice. To víte zlobři mají plnou hlavu školy a volejbalu a někdy by na tyto věci mohli zapomenout.

1.    

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář